Pierwsze oficjalne wieści odnośnie Wytwórni która zajmie się serialem są już ogólnie znane, nie mogłam się więc powstrzymać przed pierwszą przymiarką castingową. Z wielką ochotą wysłucham również waszych kandydatur, o ile takie posiadacie. Może jakiś aktor wydaje Wam się stworzony do którejś z ról? Ja znalazłam takich dwóch – Mata i Thoma. Jeśli jakieś Wasze propozycje będą pasowały, zawsze można zmodyfikować wpis, albo zrobić nowy 🙂 .

W tej części będą najgłówniejsi bohaterowie – i tym samym, najtrudniejsi do wybrania – i budzący najwięcej emocji.

Alec Newman

Alec Newman – Źródło

Rand – mimo moich najszczerszych chęci i długich poszukiwań, nie udało mi się znaleźć odpowiedniego kandydata do tej roli. Są osoby które mogły by pasować, ale brakuje im tego czegoś. Rand to nie tylko wygląd zewnętrzny, choć i ten będzie ciężki do odnalezienia. Rand musi być wyjątkowy, musi mieć to coś. Naiwność i szaleństwo. Dobro i zło. Nikogo takiego nie znalazłam. Jeśli macie swoje propozycje, z największą przyjemnością je zobaczę. Jedynym kandydatem który od zawsze pasował mi do roli Randa był Alec Newman, niestety byłaby to dobra nominacja jakieś 20 lat temu. A poza tym jest za niski 😉 . Jednak aby zaproponować kogokolwiek…

Dylan O'Brien

Dylan O’Brien – Źródło

Mat – Matrim Cauthon wprost przeciwnie. Znalazłam kandydata wprost idealnego, przynajmniej dla mnie. Dylan O’Brien ma moim zdaniem wszystkie cechy które musi mieć Mat. Ma w oku tą iskrę. Od razu kojarzy się z niegrzecznym chłopcem. Jest do tego dobrym aktorem, który potrafiłby zagrać zarówno naiwnego Mata jak i Mata opętanego. Jako hazardzista, uwodziciel i wojownik, bez wątpliwości też by sobie poradził.

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth – Źródło

Perrin – dla roli Perrina znalazłam Liama Hemswortha, młodszego, mniej znanego brata Chrisa. Liam jednak w moim przekonaniu bardziej pasuje. Wygląda dobrze zarówno z brodą jak i bez niej. Błękitne oczy nie pasują, ale od czego są soczewki. Nie jest to kandydat idealny, ale moim zdaniem jednak dałby radę.

India Eisley

India Eisley – Źródło

Egwane – nad Egwane spędziłam dużo czasu. W końcu jest to jedna z najważniejszych postaci kobiecych, która przechodzi ogromną przemianę w trakcie serii.

India Eisley pasuje przynajmniej z wyglądu, jest wystarczająco młoda i piękna. Talentów aktorskich nie znam, ale po oglądnięciu Underworld: Przebudzenie stwierdzam że podołałaby temu zadaniu.

Marie Avgeropoulos

Maria Avgeropoulos – Źródło

Gemma Arterton

Gemma Arterton – Źródło

Nynaeve – kolejna postać legenda i kolejny ciężki wybór. Z niejaką obawą proponuję tutaj Gemmę Arterton lub Marie Avgeropoulos – zdając sobie sprawę że raczej nikt nie podoła temu zadaniu idealnie.

Żadna z tych aktorek nie jest moim wyobrażeniem tej nieprawdopodobnej i niepowtarzalnej kobiety. Ale obie wyglądają na wystarczająco waleczne, silne kobiety.

Gabriella Wilde

Gabriella Wilde – Źródło

Elayne – piękna Dziedziczka Tronu, złotowłosa i błękitnooka. Czy Gabriella Wilde pasuje?

Ashley Greene

Ashley Greene – Źródło

Min – przy przeszukiwaniu internetu napotkałam zdjęcie Ashley Greene i od razu wiedziałam że to jest to. Dobrze wygląda zarówno z krótkimi włosami jak i długimi. Iskierki w oczach i bystre spojrzenie.

Min jest bardzo charakterystyczną postacią i osoba wybrana do tej roli będzie miała ciężkie zadanie. Myślę, że powinna to być jednak aktorka z pewnym doświadczeniem.

Aviendha – Niepokorna Panna Włóczni, rudowłosa i ognista. Kobieta która dostanie tą rolę musi mieć hardość i zadziorność z spojrzeniu. Belle Thorne wydaje się być odpowiednią kandydatką.

Bella Thorne

Bella Thorne – Źródło

Sam Elliott

Sam Elliott – Źródło

Thom Merrilin – Thom ma u mnie tylko jedną nominację – Sam Elliott. Czyż nie pasuje idealnie? Siwy, z sumiastymi wąsami, do tego fantastyczny aktor. Właściwie to już go widzę jak żongluje i gra na harfie.

Gerard Butler

Gerard Butler – Źródło

Lan – Gerard Butler jest ciekawym wyborem. Jeśli już miałby grać jakiś światowej klasy aktor, gwiazda Hollywood, to obstawiałabym właśnie jego. Ciekawym wyborem byłby również Viggo Mortensen, jednak nawiązanie do Władcy Pierścieni byłoby, w tym akurat przypadku, zbyt oczywiste. Zdaję sobie sprawę, że Lan jest niepowtarzalną postacią i bardzo ciężką do wytypowania. Widziałam nawet propozycję, aby tą rolę odegrał Ken Watanabe, jednak dla mnie ta nominacja jest zdecydowanie zbyt orientalna.

Janet Montgomery

Janet Montgomery – Źródło

Jenna Coleman

Jenna Coleman – Źródło

Moiraine – to też była ciężka nominacja. Jest to zapewne spowodowane trudnym do podrobienia wyglądem Moiraine. Często przedstawiano ją jako porcelanową laleczkę. Ciemne kręcone włosy, wielkie czarne oczy, niewysoka. Do tego charakterystyczny wygląd Aes Sedai. Udało mi się wyłonić dwie kandydatki, które moim zdaniem, mają to coś. Janet Montgomery  i Jenna Coleman. Jakiś czas temu moim wyborem była również Rachel Weisz i wciąż go utrzymuję. Uwielbiam tą aktorkę.

Rachel Weisz

Rachel Weisz – Źródło

Zapisz

Więc, jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie. Zgadzacie się z moimi wyborami, czy widzicie to zupełnie inaczej?

Zapraszam do komentowania i wysuwania swoich kandydatur…

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz