Konkurs Nowa Wiosna

Z okazji pierwszego dnia wiosny, strona Koło Czasu serdecznie zaprasza na konkurs. Do wygrania będą 2 egzemplarze anglojęzycznego komiksu New Spring – Nowa Wiosna. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie z rodzaju ‘co by mogło być’:

“Jak mogłyby się potoczyć losy Randa, gdyby Moiraine nigdy nie spotkała Lana?”
Konkurs Nowa Wiosna

Na 253 stronach książki zawarto cały tom Nowej Wiosny, w tym również korespondencję Jordana z Wydawnictwem, a także ilustrowany glosariusz.

Do pytania można podejść w dowolny sposób, nie trzeba opierać się na fabule książek. Ilość słów dobrowolna, możesz napisać dwa zdania, wierszyk albo całą epopeję. Jeśli masz żyłkę artysty albo pomysł, możesz namalować – szkic, obrazek, albo kawałek komiksu. Forma odpowiedzi jest swobodna i w niczym jej nie ograniczam. Życzę powodzenia 🙂

Konkurs Nowa Wiosna

Konkurs będzie trwał 10 dni, do 30 marca 2018 do godz. 23.59. Odpowiedzi proszę umieszczać w komentarzach pod tym postem lub wysłać na adres – amyrlin@koloczasu.pl.

Zastrzegam sobie prawo do opublikowania zwycięskich odpowiedzi w poście rozstrzygającym Konkurs. Jeśli wypowiedź zawiera spoilery, proszę o zaznaczenie tego faktu na początku. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest podanie maila kontaktowego.

Regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

Konkurs Nowa Wiosna

Autor: Amyrlin