Współpraca

Asha’man Kill! – Studie Dumai Art by Endave

ArtyściPartnerzyPrzyjacieleButton
Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów.
- Przysłowie Chińskie

Ta strona nie wyglądałaby tak jak wygląda gdyby nie cudowne rysunki i zdjęcia wykonane przez pasjonatów i artystów. W tym miejscu chciałabym oficjalnie podziękować tym osobom, które zgodziły się na nieodpłatne wykorzystanie swoich dzieł na naszej stronie. To właśnie dzięki nim ta strona robi się piękniejsza i spełnia swoją rolę.

  • David, fantastyczny artysta pochodzący z USA o pseudonimie endave, który tworzy niesamowite dzieła z tematyki Koła Czasu. Jego prace możecie znaleźć na Deviant Art.
  • KalingoDark, artystka pochodząca z Rosji. Jej wizerunki Logaina i Guaire Amalasana całkowicie mnie pokonały. Jej dzieła znajdziecie na Deviant Art.
  • Erika, o tajemniczym pseudonimie EJDM, jak sama o sobie pisze, kocha pięknych mężczyzn i ładne rzeczy. Oglądając jej profil na DeviantArt, ciężko tego nie zauważyć.
  • Sigurdur Stefanisson, pochodzący z Islandii fotograf, którego zdjęcia pokazałam na artykule o Ziemi Szaleńców. Jego piękne fotografie możecie podziwiać na jego profilu Flickr
  • Robert fotograf z zamiłowania, jego pasja to robienie aktów kobiecych z domieszką mrocznej fantasy i RGP. Jego zdjęcie zdobi artykuł o asha’manach, jego stronę znajdziecie tutaj.

Wydawnictwa z którymi współpracujemy

Zaprzyjaźnione serwisy

Przycisk

Jeśli chcesz umieścić nasz button na swojej stronie wystarczy że skopiujesz poniższy kod i wkleisz go u siebie.

<a class=”btn” href=”https://koloczasu.pl/”><img class=”size-medium wp-image-10768 aligncenter” src=”https://koloczasu.pl/wp-content/uploads/2018/12/kolo_czasu_polska_podstawowa_png-300×296.png” alt=”” width=”100″ height=”98″ /></a>