O redakcji

Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.              – Stephen King

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami książek i czytelnictwa, a nasze serca oddaliśmy tej właśnie serii. Choć pochodzimy z różnych miejsc, jesteśmy w różnym wieku i mamy różne zawody, od lat łączy nas słabość do Koła Czasu.

Przedstawiciele Redakcji  To my

Dlaczego tu jesteśmy?

Koło Czasu, jako ogromna, wielowątkowa epopeja przez lata nie doczekała się w Polsce kompletnej, szczegółowo opracowanej strony. Chcieliśmy aby nasz serwis stał się kompendium wiedzy o Kole i zawierał możliwie jak najwięcej informacji dotyczących tego przeogromnego świata. Liczymy na to, że uda nam się stworzyć miejsce gdzie zarówno fanatycy jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z Kołem Czasu odnajdą wszystkie informacje których mogą poszukiwać.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie można znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, posnuć szalone teorie i porozmawiać z kimś kto również fascynuje się tym niezwykłym, niepowtarzalnym miejscem zwanym Westland.

Co my tu tworzymy?

Wszystko co się da… Piszemy artykuły na tematy wszelakie, przeprowadzamy analizy trudnych zagadnień, tłumaczymy nieprzetłumaczone 🙂 czyli niedostępne w języku polskim treści i dodatkowe rozdziały, a także niektóre ciekawe anglojęzyczne artykuły. Zajmujemy się również analizą postaci, a także ciągle poszerzamy Glosariusz – ogólnie, staramy się zamieszczać tutaj wszystko co się da.

Jakbyśmy mieli choć krztynę umiejętności artystycznych to pewnie zarzucalibyśmy Was również naszą własną radosną twórczością fanartów, jednak na dzień dzisiejszy musimy posiłkować się dziełami bardziej uzdolnionych twórców.

Więcej o Kole Czasu

Koło Czasu z innej strony

Jako wzorowi zapaleńcy nie mogliśmy zadowolić się tylko jedną stroną. Pół roku po założeniu koloczasu.pl powstała przytulna stronka Kuchnia Tar Valon – gdzie Amyrlin wyżywa się kulinarnie. Jest to połączenie zjadliwych dań z krótkimi przedmowami wymyślonymi na podstawie fabuły książek.

Druga strona została zainspirowana serialem telewizyjnym, który już w niedalekiej przyszłości, dzięki firmom Sony i Amazon, wejdzie na srebrny ekran. Znając realia powstawania adaptacji książkowych oddzieliliśmy papier od kardu. I jeśli tutaj znajdziecie wszystko o publikacjach, na stronie Serial Koło Czasu będą dostępne informacje dotyczące ściśle serialu.

Znajdziesz nas również:

Na FB (no jakże) posiadamy zarówno stronę Smok Odrodzony, jak i kameralną grupkę Koło Czasu Polska. Mamy swój kanał You Tube Koło Czasu Polska, Twittera i Google+. No i rzecz jasna Instagram Dwie Rzeki.

Możesz kontaktować się z nami również przez formularz kontaktowy napisz do nas lub bezpośrednio przez maila amyrlin@koloczasu.pl

O redakcji
Oceń artykuł